Verkooppunten
Graag tot ziens!
Alphen a/d Rijn

Sikkens van Eijk Alphen a/d Rijn
H. Kamerlingh Onnesweg 17C
2408 AX  Alphen a/d Rijn

0172 25 10 20
alphen@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30 
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 13:00
Zaterdag en zondag gesloten

Amsterdam Centrum

Sikkens van Eijk Amsterdam Centrum
Nieuwe Hemweg 3b
1013 BG Amsterdam

020 226 19 66
amsterdam.centrum@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 13:00
Zaterdag en zondag gesloten

Amsterdam West

Sikkens van Eijk Amsterdam West
Vaalmuiden 3
1046 BV Amsterdam

020 214 96 06
amsterdam.west@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 17:00
Dinsdag 07:00 - 17:00
Woensdag 07:00 - 17:00
Donderdag 07:00 - 17:00
Vrijdag 07:00 - 17:00
Zaterdag en zondag gesloten

Haarlem

Sikkens van Eijk Haarlem
Küppersweg 87A
2031 EB Haarlem

023 557 58 81
haarlem@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 13:00
Zaterdag en zondag gesloten

Hoofddorp

Sikkens van Eijk Hoofddorp
Graftermeerstraat 44
2131 AC Hoofddorp

023 562 87 42
hoofddorp@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 13:00
Zaterdag en zondag gesloten

Nieuwegein

Sikkens van Eijk Nieuwegein
Limburghaven 2a
3433 PK Nieuwegein

030 606 76 00
nieuwegein@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 16:30
Zaterdag en zondag gesloten

Woerden

Sikkens van Eijk Woerden
Pompmolenlaan 43G
3447 GK Woerden

0348 22 00 14
woerden@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 17:00
Dinsdag 07:00 - 17:00
Woensdag 07:00 - 17:00
Donderdag 07:00 - 17:00
Vrijdag 07:00 - 16:30
Zaterdag en zondag gesloten 

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Vakmanschap is mensenwerk.

Openingstijden

Openingstijden verschillen per filiaal.

Postadres

Sikkens Van Eijk B.V.
De Heldinnenlaan 8
3543 MB Utrecht
Nederland
030 256 7096
info@sikkensvaneijk.nl