Verkooppunten
Graag tot ziens!
Alphen a/d Rijn

Sikkens Center Van Eijk Alphen a/d Rijn
H. Kamerlingh Onnesweg 17C
2408 AX  Alphen a/d Rijn

0172 25 10 20
alphen@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30 
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 13:00
Zaterdag en zondag gesloten

Amsterdam Centrum

Sikkens Center Van Eijk Amsterdam Centrum
Nieuwe Hemweg 3b
1013 BG Amsterdam

020 226 19 66
amsterdam.centrum@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 13:00
Zaterdag en zondag gesloten

Amsterdam Noord

Sikkens Center Van Eijk Amsterdam Noord
Scannerstraat 3
1033 RV Amsterdam

020 633 33 11 
amsterdam.noord@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 06:30 - 16:30
Dinsdag 06:30 - 16:30
Woensdag 06:30 - 16:30
Donderdag 06:30 - 16:30
Vrijdag 06:30 - 15:30
Zaterdag en zondag gesloten

Amsterdam West

Sikkens  Center Van Eijk Amsterdam West
Vaalmuiden 3
1046 BV Amsterdam

020 214 96 06
amsterdam.west@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 16:30
Zaterdag en zondag gesloten

Haarlem Oost

Sikkens Center Van Eijk Haarlem Oost
Küppersweg 87A
2031 EB Haarlem

023 557 58 81
haarlem@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 13:00
Zaterdag en zondag gesloten

Haarlem West

Sikkens Center Van Eijk Haarlem West
Grijpensteinweg 7
2014 KX Haarlem

023 524 56 50
haarlem.west@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:30 - 15:30
Zaterdag en zondag gesloten

Hoofddorp

Sikkens Center Van Eijk Hoofddorp
Graftermeerstraat 44
2131 AC Hoofddorp

023 562 87 42
hoofddorp@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 16:30
Zaterdag en zondag gesloten

Nieuwegein

Sikkens  Center Van Eijk Nieuwegein
Limburghaven 2a
3433 PK Nieuwegein

030 606 76 00
nieuwegein@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 16:30
Zaterdag en zondag gesloten

Utrecht

Sikkens  Center Van Eijk Utrecht
Atoomweg 494
3542 AB Utrecht

030 241 00 99
utrecht@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 16:00
Zaterdag en zondag gesloten

Woerden

Sikkens  Center Van Eijk Woerden
Pompmolenlaan 43G
3447 GK Woerden

0348 22 00 14
woerden@sikkensvaneijk.nl

Openingstijden:
Maandag 07:00 - 16:30
Dinsdag 07:00 - 16:30
Woensdag 07:00 - 16:30
Donderdag 07:00 - 16:30
Vrijdag 07:00 - 16:30
Zaterdag en zondag gesloten

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Vakmanschap is mensenwerk.

Openingstijden

Openingstijden verschillen per filiaal.

Postadres

Sikkens Van Eijk B.V.
De Heldinnenlaan 8
3543 MB Utrecht
Nederland
030 256 7096
info@sikkensvaneijk.nl

Sikkens Center Van Eijk is onderdeel van de Van Eijk Groep.